fbpx

Продукція від виробника - ТМ M24

Інтернет-магазин M24.in.ua продає товари власного виробництва. Товари для кондитерських виробів: ексклюзивні форми для печива - новий етап у розвитку кондитерського мистецтва, які спрощують створення шедеврів не тільки професійним кондитерам, але і всім любителям дивувати своїх гостей.

Місія і цілі, цінова політика

Наша місія полягає в поширенні на всій території України сучасних товарів власного виробництва, які можна використовувати як в приватних пекарнях так і в домашніх умовах.

Наша мета полягає в тому, щоб кожен житель України мав можливість спробувати себе в кулінарному мистецтві, ми намагаємося спростити працю професіоналів і любителів. Рівень цін значно нижчий, чим у конкурентів, це пояснюється тим, що ми самі виробляємо товари для продажу, і Ви не переплачуєте посередникам.

Причини працювати з нами:

  • ми молода компанія, яка швидко розвивається і пропонує покупцям найкраще з того, що є на ринку;
  • гнучка система знижок - чим більше ви замовляєте продукції, тим більш істотна ваша економія;
  • гарантія на будь-який товар від виробника;
  • повне дотримання законодавства України в сфері захисту прав споживачів.

Ми швидко обробляємо заявки і відправляємо товар у будь-який куточок України. З оптовими покупцями ми працюємо за договорами. Ви можете оплачувати покупки готівкою, банківськими переказами або при отриманні товару в відділеннях Нової Пошти та Укрпошти.

Ви бажаєте здивувати своїх рідних та друзів  своїм унікальним тортом? У вас свій власний магазин, інтернет магазин, пекарня і ви думаєте над тим, як залучити клієнтів? Звертайтеся в M24.ua, ми підберемо найкраще рішення для вашого бізнесу та експериментів з випічкою. Ми прагнемо до того, щоб наші клієнти були на 100% задоволені співпрацею з нашою компанією. На всіх етапах ми готові забезпечити вас консультаціями.

Оформляйте заявки прямо на сайті, або телефонуйте за вказаними номерами. Ми зробимо все від нас залежне, щоб ви на власному прикладі відчули переваги товарів від ТМ M24.

 

© Інтернет-магазин
"М24" 2012-2021

Графік роботи

Пн-Пт: з 10:00 по 19:00
Субота: з 10:00 по 18:00

  • Київстар: (067) 66-96-222
  • Lifecell: (063) 74-66-222
  • Skype: M24.in.ua
visa mastercard